Porady prawne - Warmińsko-mazurskie

  • Biuro Rachunkowe RACHMISTRZ Ełk

    Dla wszystkich nowych Klientów proponujemy atrakcyjny początek naszej współpracy z 50 % rabatem na usługi rachunkowe przez 3 miesiące. Ponadto dla osób planujących założenie firmy bezpłatnie doradzimy jak pozyskać dotację na założenie działalności, pomożemy w sporządzeniu wniosku do PUP osobom bezrobotnym oraz zapewnimy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przy rejestracji firmy w urzędach.
    Sikorskiego 19 Ełk
  • Centrum Podatkowe Sp. z o.o.

    Przedmiotem naszej działalności jest rachunkowość, księgowość i prowadzenie ksiąg przychodu i rozchodu oraz pełnej rachunkowości, doradztwo podatkowe. Występujemy również w postępowaniu w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów w dziedzinie doradztwa podatkowego i rachunkowości. Na polu międzynarodowym współpracujemy z niemiecką spółką Rewidentów i Doradców Podatkowych 'Eurodata'.
    Olsztyn, ul. Mrongowiusza 6 lok. 1 Olsztyn
  • Tyska M Biuro rachunkowe

    Kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rozliczeń podatkowych i rachunkowości, kadr i płac. 
    ul. Kos Gdyńskich 30/4 Elbląg
  • Twój Księgowy Krzysztof Rudnicki

    Reprezentując swoją firmę „Twój Księgowy Krzysztof Rudnicki” chciałbym Państwu przedstawić korzyści jakie uzyskają Państwo korzystając z moich usług: - Bezpieczeństwo i spokój; - Doświadczenie i zaangażowanie; - Kompleksowość usług; - Indywidualna współpraca; - Optymalizacja podatkowa; - Doradztwo biznesowe.
    Karłowicza 16/8 Olsztyn
  • Biuro Rachunkowe ABAK Irena Kucharewicz

    Biuro Rachunkowe “ABAK” Irena Kucharewicz Nr podmiotu uptawnionego do badania sprawozdań finansowych: 1688
    ul. Ogrodowa 1A Bartoszyce Bartoszyce