Ryczałt ewidencjonowany - Nowy sącz

 • Biuro Rachunkowo - Podatkowe "PREMIUM" s.c.

  Biuro Rachunkowo - Podatkowe 'PREMIUM' istnieje od 2001 roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo - księgowej, oraz płacowo - kadrowej małych i średnich firm. Wieloletnie doświadczenie i bogate merytoryczne przygotowanie kadry naszego biura gwarantuje profesjonalną obsługę dostosowaną do wymagań i oczekiwań każdego klienta
  ul. Powstańców Wielkopolskich 17 Nowy Sącz Nowy Sącz
 • Biuro rachunkowe PUSP

  Produkcyjno-Usługowa Spółdzielnia Pracy 33-300 Nowy Sącz al. Wolności 19 działa na rynku od wielu lat. Prowadzi działalność gospodarczą w zakresie handlu, produkcji, a od 1999 r. na podstawie Certyfikatu MF nr 13604/99 prowadzi biuro rachunkowe. Przedmiotem tych działalności są sklepy przemysłowe , zakład opakowań foliowych z własną produkcją opakowań w różnym asortymencie oraz w ramach biura rachunkowego sprawne rozliczanie podmiotów gospodarczych z US i ZUS w tym :
  al. Wolności 19 Nowy Sącz Nowy Sącz
 • Kancelaria Podatkowa PATRON s.c.

  Kancelaria Podatkowa Patron s.c. powstała w 1998 na bazie wieloletniego doświadczenia pracy w Urzędzie Kontroli Skarbowej i Urzędzie Skarbowym w Nowym Sączu. Obecnie Biuro Rachunkowe tworzy dynamiczny zespół kilkunastu osób, które są największym kapitałem naszej firmy. Stały rozwój i podwyższanie własnych kompetencji powoduje, iż każdy z pracowników jest odpowiedzialnym i kompetentnym partnerem w rozwiązywaniu wszelkich spraw księgowo-podatkowych jak i zagadnień kadrowych.
  Rzeczna 5 Nowy Sącz Nowy Sącz
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Nowy Sącz