Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych to nadana przez prawo możliwość przyjęcia innej niż ogólna formy opodatkowania niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne.

 • INFOTAX Informatyka i Rachunkowość

  CELEM NASZEGO DZIAŁANIA JEST ZAPEWNIENIE PAŃSTWA FIRMIE OPTYMALNYCH ROZWIĄZAŃ W ZAKRESIE INFORMATYKI, KSIĘGOWOŚCI I ZARZĄDZANIA.
  ul.Spółdzielcza 13
 • Akonto s.c.

  W ramach działalności spółka Akonto prowadzi biuro księgowe. Naszebiuro oferuje szeroki zakres usług księgowych oraz związanych zprowadzeniem kadr i płac. Możemy pochwalić się 20 letnimdoświadczeniem zawodowym w zakresie księgowości i rachunkowości.Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzania księgowościpotwierdzone Świadectwem Kwalifikacyjnym Ministerstwa Finansów nr8504/98. Posiadamy aktualne obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułuprowadzonej działalności księgowo-rachunkowej.Jesteśmy członkami Stowarzyszania Księgowych w Polsce. Polecamy sięjako rzetelny partner otwarty na oczekiwania Klientów. Skontaktujsię z nami już dziś! Zapraszamy!
  Lutego Tura 7
 • Biuro Rachunkowe Konwińska, Nowak

      Szczegółowa oferta świadczonych przeze mnieusług: księgi handlowepodatkowa księga przychodów i rozchodówewidencja przychodów dla zryczałtowanego podatku dochodowegorejestry VATobsługa kadrowa (listy płac, rozliczenia z ZUS-em)elektroniczne przesyłanie deklaracji doZUS-uewidencja analityczna środków trwałych i wyposażeniaprowadzenie analiz ekonomiczno - finansowych firmysporządzanie wszelkiej dokumentacji związanej z uruchomieniemdziałalności:                  - przez osoby fizyczne i spółkiosobowe,                  - przez spółki prawahandlowego,przygotowanie i modyfikacja ZakładowegoPlanu Kontsporządzanie deklaracji do GUS-uinne usługi księgowe Biuro Rachunkowe - M. Nowak design - A.S.
  Ul. Daszyńskiego Ignacego 152 Rumia
 • Biuro Rachunkowe Katarzyna Spławska

  Nazywam się Katarzyna Spławska i prowadzę Biuro Rachunkowe. Ukończyłam Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studia podyplomowe w zakresie Doradztwa i Rachunkowości Podatkowej. Wiedzę praktyczną zaczęłam zdobywać w trakcie studiów, podejmując pracę w księgowości – początkowo jako samodzielna księgowa a następnie na stanowisku głównego księgowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W roku 2000 otrzymałam Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 17484/00 potwierdzające kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  H. Dąbrowskiego 38/609
 • PARTNER sp. z o.o. Częstochowa

  Świadczymy usługi z zakresu: badania sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego, doradztwa w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej, opracowywania biznes planów oraz studiów wykonalności przedsiewzięć inwestycyjnych, usług atestacyjnych przewidzianych standardami rewizji finansowej, audytu projektów unijnych, zarządzania w dziedzinach wymagających specjalistycznej wiedzy z rachunkowości, przygotowywania wniosków o dodacje. opracowywania analiz i ekspertyz ekonomiczno - finansowych. prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych, nadzoru nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych, szkoleniach z zakresu rachunkowości,…
  Gajcego 14 Częstochowa
 • PrzedsiębiorstwoUsługowe „WIT” Jarosław Sulik

  Ponieważ wszystko zależy od Państwa potrzeb,dlatego poniżej przedstawiam wybrane szczegóły mojej oferty:- prowadzenie ewidencji podatkowych, w tym książki przychodów irozchodów oraz ksiąg rachunkowych- terminowość rozliczeń podatkowych- odbiór dokumentacji w dogodnym miejscu i czasie- dostęp online do elektronicznych wersji deklaracji i innychdokumentów finansowo-księgowych- stała pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów- reprezentacja przed urzędami- optymalizacja podatkowa- tworzenie sprawozdań finansowo-księgowych- dostęp do ciekawej oferty na obsługę prawną, w tym opusty zewzględu na współpracę z…
  ul. Reymonta 38/8 Siemianowice Śląskie
 • Biuro Rachunkowe BETALINE

  Dla nowych Klientów pierwsze 2 miesiące cena za usługi księgowe obniżona o 50%
  ul. Wielkopolska 10/28 Jastrzębie-Zdrój
 • USŁUGI KSIĘGOWE Małgorzata Pieprzyk

  Jesteśmy biurem rachunkowym z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Jako 'Usługi księgowe Małgorzata Pieprzyk' działamy na rynku od 2002 roku, utrzymując standard usług na niezmiennie wysokim poziomie. Do każdego Klienta mamy indywidualne podejście, starając się jak najlepiej doradzić w sprawie opodatkowania oraz odciążyć od kontaktów z Urzędem Skarbowym czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Posiadamy certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  ul. Wrocławska 15/31 Kraków Kraków V Łobzów
 • MARCINIAK Księgowośść i Finanse Sp. z o.o.

  CENTRUM USŁUG KSIĘGOWYCH – MARCINIAK jest znaną w regionie konińskim firmą, działającą od wielu lat na rynku usług księgowych, doradztwa podatkowego i gospodarczego. Spółka powstała w wyniku przekształcenia działającej poprzednio Kancelarii Księgowo-Finansowej Mirosław Marciniak w spółkę z o.o., co było związane z dynamicznym rozwojem firmy i wzrostem liczby klientów.
  Plac Stuczyńskich 11
 • Biuro Rachunkowe Ekonomicus Aleksandra Popławska

  Biuro Rachunkowe EKONOMICUS8211 Wrocław Witamy w naszym biurze Nie czekaj zadzwoń i sprawdź co mamy przygotowane dla Twojej firmy. Wszyscy nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Oferujemy: prowadzenia ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów,ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego, rozliczenia pracowników i zleceniodawców, rozliczenia z ZUS i urzędami skarbowymi Dla rozpoczynających Osoby właśnie planujące założenie własnej firmy, które zdecydowały siena skorzystanie z naszych usług będą mogły skorzystać z naszej pomocyprzy rejestracji działalności gospodarczej.…
  Jana Brzechwy 87
 • KMT Finance Sp z o

  dla nowych Klientów oferujemy 50% zniżki przez okres próbny dwóch miesięcy
  ul. Jasielska 16a Poznań Poznań
 • Zysk sp.j. Biuro rachunkowe

  Biuro rachunkowe 'Zysk' z siedzibą w Poznaniu powstało w 1999 roku. Oferujemy kompleksową obsługę księgowo - podatkową oraz obsługę kadr i płac. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiednią formę opodatkowania, załatwią wszystkie formalności związane z założeniem i prowadzeniem firmy oraz pomogą zoptymalizować koszty. Gwarantujemy uczciwe, rzetelne i profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań. Współpracując z nami możecie Państwo liczyć na fachową obsługę z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości oraz rozliczeń.
  os. Przyjaźni 132B Poznań Poznań
 • DANKOMP Andrzej Mitas 1

  Planujesz rozpocząćwłasną działalność gospodarczą? Przyjdź do nas nabezpłatne konsultacje:→ Usłyszysz głos życzliwej osoby,która podpowie Ci jaką formę opodatkowania możesz wybrać na start,→ Dowiesz się jakie składkiubezpieczeniowe możesz płacić na początku działalności i co możeszzaliczyć w koszty firmowe,→ Sprawdzisz jak zmienić prywatnysamochód w pojazd firmowy i zmniejszyć koszty jego użytkowania,→ Co dwie głowy, to nie jedna, jakmówi przysłowie. Przyjdź do nas na konsultacje i zyskaj przydatnąwiedzę i nowe pomysły na prowadzenie…
  ul. Nowodworska 27 Białołęka
 • Adin Sp. z o.o.

  Nasze usługi szeroko rozumianego doradztwagospodarczego dostosowane są do aktualnych potrzeb klienta. Inne będą w momencie otwierania działalności gospodarczej, inne wewstępnej fazie rozwoju, jeszcze inne w fazie stabilnego rozwoju,jak również w przypadku kłopotówgospodarczych.O wszystkich tych usługach przeczytacie Państwo klikając linki dopodstron w ramach oferty.Gdybyście Państwo nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania prosimyo wiadomość (e-mail, telefon) a z całą pewnością podejmiemyrozmowę.
  Podwale 62
 • Rakson. Biuro rachunkowe

  odwiedza Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość Statystyki Odsłon : 2217 Zmiana szablonu strony dlamobisostrow_03 Witamy w serwisie Biura Rachunkowego RAKSON ! Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z obowiązkiem prowadzenia księgowości.Jeśli chcą Państwo uniknąć problemów  z tym związanych, a zatrudnienie pracownika nie wchodzi w rachubę, dobrym rozwiązaniem jest powierzenie tych zadań podmiotowi profesjonalnie świadczącemu tego typu usługi. Trafiliście Państwo pod właściwy adres! Posiadamy odpowiedną wiedzę i doświadczenie. Księgowość i rachunkowość…
  Ul. Gliwicka 240 Wrocław
 • Zbigniew Maciej Szymik DORADCA PODATKOWY

  Zawód doradcy podatkowego wykonuję od roku 1993, prowadząc stałą obsługę podatkową firm, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych itp. Minister Finansów wpisał mnie na listę doradców podatkowych w listopadzie 1998 roku. W 1998 roku ukończyłem studium podatkowe w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie. Od roku 1997 jestem członkiem Stowarzyszenia Doradców Podatkowych w Katowicach a od roku 2002 członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Co roku jestem uczestnikiem wielu szkoleń i seminariów, realizując…
  ul. Wolności 100a Zbrosławice Zbrosławice
 • Simplica Sp. z o.o.

  Finansami zajmujemy się od 1995 roku, a nasze biuro rachunkowe rozpoczęło działalność w 2006. Od tego czasu dynamicznie się rozwijamy, pozyskując nowych klientów i rozszerzając obszar działalności. Przez większość naszej kariery zawodowej pracowaliśmy w międzynarodowym środowisku. Doskonale rozumiemy praktyki i priorytety takich organizacji. Oferujemy  zaangażowanie  w sprawy Państwa firmy oraz rekomendujemy odbywanie regularnych spotkań w siedzibie Klienta w celu omówienia bieżących tematów. Gwarantujemy zachowanie poufności powierzonych nam danych i spraw.
  ul. Okopowa 56/1 Warszawa Marki
 • MARCONSULTING Kompleksowe Usługi Księgowe

  Mar Consulting to kompleksowe usługi księgowe. Renata Macuk, biegły rewident nr 5712/5884, przedkładając Państwu ofertę Mar Consulting, informuję jednocześnie o wpisie na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod nr 2216 Krajowej Izby Biegłych Rewidentów.
  ul. Kościuszki 23/6 Olsztyn Olsztyn
 • DSW Rachunkowość i Podatki Sp. z o.o.

  SW Rachunkowość i Podatki Sp. z o.o. jest młodą, rozwijającą się spółką, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich Klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach. Prowadząc działalność na rzecz podmiotów o zróżnicowanej formie prawnej, jak i różnym profilu działalności gospodarczej, posiadamy szerokie doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne metody współpracy z Klientem. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Swoje usługi kierujemy do małych i…
  ul. Ogrodowa 2/8, Poznań Poznań
 • ALBECO-BUCHALTER Sp. z o.o.

  biurorachunkoweAlbeco Buchalter sp. z o.o.BIURO:ul. Grunwaldzka 517D lok. 262-064 Plewiska k/Poznaniatel. 61 222 54 52biuro@albeco-buchalter.plOferujemy Państwu kompleksowe świadczenie usług księgowych ipodatkowych.Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznychprowadzących działalność gospodarczą jak i spółek z o.o. z siedzibąw Poznaniu i okolicach.W szczególności zakres oferowanych usług dotyczy prowadzenia:Usług podstawowych:księgi rachunkowepodatkowa książka przychodów i rozchodówryczałt od przychodów ewidencjonowanychewidencję VATprowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowejUsług pomocniczych:sprawozdania finansowe i analizy finansowesprawozdania GUSdeklaracje podatkowe i zeznania rocznerozliczenia ZUS – sporządzanie…
  ul. Grunwaldzka 517 Komorniki
 • Biuro rachunkowe Halina, Lucjan Gajda

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY DOBIURA RACHUNKOWEGOul. T.Bora-Komorowskiego 37 lok.1 (piętro 1) WITAMY NA STRONACHNASZEGOBIURA RACHUNKOWEGOMamy nadzieję, że oferta jaką tuznajdziecie zainteresuje Państwa. Dokładamy wszelkich starań, abyświadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie i poatrakcyjnej cenie.Biuro Rachunkowe s.c. istnieje na rynkuod marca 1996r. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg podatkowychoraz pełną obsługę podatkową i księgową firm.Oferowane usługi skierowane są do wszystkich osób prowadzącychdziałalność gospodarczą, zarówno osób fizycznych jak iprawnych.Posiadamy licencję Ministra Finansów nausługowe prowadzenie…
  Krzeszowicka 1 Warszawa
 • Biuro Rachunkowe Tax Easy

  Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym, stworzonym  aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy pełną obsługę księgową i kadrową w zakresie prowadzenia książki przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych. Doradzamy w zakresie  wyboru najbardziej korzystnej formy organizacyjnej Państwa firmy oraz przy doborze efektywnej polityki podatkowej.  Oferujemy obsługę w zakresie rejestracji  firmy. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i szerokim zakresem oprogramowania księgowego.
  ul. Młynarska 39/134 Piaseczno Piaseczno
 • RAICH Biuro rachunkowe

  Biuro rachunkowe Raich jest firmą księgowo – informatyczną prosperującą od 2008 roku, którą w myśl zasady „firma to ludzie” tworzy wysoko wykwalifikowany personel. Wieloletnie doświadczenie oparte na wiedzy merytorycznej czyni z nas odpowiednich partnerów biznesowych. Z całym zaangażowaniem i sumiennością staramy się spełnić oczekiwania Klienta zarówno w branży księgowo – kadrowej, jak i informatycznej.
  ul. Pogodna 27 Warszawa Warszawa
 • Biuro Rachunkowe Magdalena Jeske Biegły Rewident

  Nasz zespół składa się z kilku osób z wieloletnim doświadczeniem w branży księgowo - finansowej. Lubimy naszą pracę, angażujemy się w nią, staramy się zawsze znaleźć dla klienta czas i pomóc w każdym przypadku.
  ul. Polna 27/13 Poznań Poznań
 • Rej Biuro rachunkowe

  Aktualności podatkowe, ZUS, BHP Informacja UWAGAZwolnienie z VAT do 150.000,00 Jednorazowa amortyzacja 222 000,00PIT-11 do 29-02-2011IWA do 31-01-2011 Biuro RachunkowePrzyjazne linkiKatalog stron klientówGości na stronieNaszą witrynę przegląda teraz 1 gość Aktualności podatkowe, ZUS, BHP( 7 artykułów )( 1 Artykuł ) LogowanieNazwa użytkownikaHasło Zapamiętaj Najnowsze artykułySzukaj Copyright 2010. All Rights Reserved
  Bławatna 1 Bochnia
 • Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.-Gdańsk

  SzkoleniaREWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. od wielu lat prowadzidziałalność szkoleniową w obszarze zagadnień finansowo - prawnych.Więcej....KarieraJeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej Spółce, wyślij listmotywacyjny i życiorys opisując w nim najważniejsze dokonaniazawodoweWięcej....KontaktREWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o., 80-137 Gdańsk,ul.Starodworska 1Więcej....
  Starodworska 1 Gdańsk
 • Kancelaria Podatkowa ADEP

  Kancelaria Podatkowa ADEP w Bydgoszczy, prowadzona przez Doradcę Podatkowego Hannę Frelichowską (numer wpisu 02174) oraz Partnera Michała Frelichowskiego (numer certyfikatu 5155/2004), należy do najstarszych i największych firm działających w województwie kujawsko-pomorskim w sektorze usług finansowo-księgowych. Została założona w 1990 roku i od samego początku jej działalność cechuje wzrost i rozwój. Każdego roku powiększa się również grono Klientów współpracujących z naszą firmą, co jest wymiernym wskaźnikiem wysokiej jakości usług księgowych oraz…
  Królowej Jadwigi 1/3