Windykacja - Pomorskie

 • Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Wizan

  Na rynku Zarządców Nieruchomości istniejemy od 2001 r. Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania i administrowania nieruchomościami. Jako sukces i miernik Naszej działalności jest fakt, że dzięki wykwalifikowanej kadrze zawodowej z wieloletnim doświadczeniem zaufało Nam ponad 60 wspólnot mieszkaniowych. Mimo rosnącej konkurencji żadna z nich nie zrezygnowała z Naszych usług. W 2003 r. otrzymaliśmy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 wydany przez wiodącą firmę certyfikującą u Europie TUV NORD CERT.
  ul. Oliwska 65 Gdańsk Gdańsk
 • Biuro Rachunkowe “WEKTOR” Jarosław Wróblewski

  Biuro Rachunkowe 'WEKTOR' Jarosław Wróblewski powstało w 1992 roku i świadczy usługi z zakresu rachunkowości, księgowości oraz doradztwa gospodarczego. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę firm, jak również osób fizycznych. Naszym priorytetem jest komfort Klienta, przyjazny cennik, a także solidność i jakość usług. Naszym Klientom zapewniamy bezpłatne konsultacje podatkowe i prawne.
  ul. Czyżewskiego 38, p.I, pok.110 Gdańsk Gdańsk
 • i Partnerzy Spłka Komandytowa

  O nas Satysfakcja Klientów Kluczowym dla nas jestrozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych potrzeb naszychKlientów. Lata doświadczeń oraz różnorodnej praktyki zawodowej wrenomowanych instytucjach dają gwarancję rzetelności i najwyższychstandardów zawodowych naszych prawników. Działamy dynamicznie iniestandardowo, dopasowując się do indywidualnych potrzeb naszychKlientów, stając się ich Partnerami na wiele lat.Zaangażowanie pracowników Nasz zespół, posiadającybogate doświadczenie i wiedzę merytoryczną, wspólnie wypracowujeniestandardowe, innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla naszychKlientów.Pełne zaangażowanie, bliska współpraca z Klientem, zrozumienieistoty jego…
  Jerozolimskie 123 Warszawa