Biuro Rachunkowe ALOR

Kontakt email, www
ul. Śliwkowa 81 zobacz inne firmy z Śliwkowa
55-080 Kąty Wrocławskie , woj. Dolnośląskie

Obsługa kadrowa

Obsługa płacowa

Księga rachunkowa

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Obsługa kadrowa
  • Obsługa płacowa
  • Księga rachunkowa
  • Biura rachunkowe

O nas

Alor jest firmą prężnie rozwijającą się na lokalnym rynku usług księgowość- kadrowych. Firmę naszą powołaliśmy do życia z myślą o tym aby każdy nasz klient był usatysfakcjonowany jakością obsługi i profesjonalizmem kadry. Warunkiem koniecznym dobrej współpracy na linii klient-księgowy musi być zaufanie. Jesteśmy dla naszych klientów partnerami, doradcami, powiernikami ich biznesowych tajemnic. Niestraszne nam są pytania trudne, z zakresu podatków, księgowości czy kadr. Dużo gorsze są pytania niezadane, gdyż ciężko jest na takie odpowiadać. Bazując na pełnym zaufaniu, nasi klienci nie obawiają się rozmawiać, pytać. My jesteśmy od tego, żeby być pytanym zatem udzielamy rzetelniej informacji na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia.

Całą naszą wiedzę i umiejętności skupiamy na tym, żeby klient możliwie najmniej musiał uczestniczyć w procesie księgowym czy kadrowym. Celem przedsiębiorcy jest zarabianie pieniędzy, na tym powinien skupić swoje siły, czas i środki, natomiast nasza rola polega na czuwaniu nad sprawami pozornie nieistotnymi jakimi są księgowość, podatki, sprawy pracownicze itp. ALOR zapewnia swoim Klientom całkowita kontrolę nad sprawami z pozoru nieistotnymi związanymi z urzędami i dokumentami. Nasi Klienci wiedzą że potocznie zwane „papiery” warunkują nie tylko rozwój ich biznesu ale są podstawą funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Jako profesjonalne biuro rachunkowe posiadamy odpowiednie certyfikaty, oprogramowanie, sprzęt , a od czynności przez nas wykonywanych stosowne ubezpieczenie.

Oferta naszego biura skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, tych którzy już nimi są i tych którzy planują nimi zostać. Doradzimy wybór formy prawnej przedsiębiorstwa oraz formy opodatkowania. Pomożemy przejść procedurę rejestracji firmy.

Zapraszamy do współpracy.