Biuro Rachunkowe "GRAN" s.c. Anna Szkatuła Grażyna Łaskawska

Kontakt email, www
Końskie ul. Strażacka 20 zobacz inne firmy z Końskie Strażacka
26-200 Końskie , woj. Świętokrzyskie
rejestracja i likwidacja firmy

Księga przychodów i rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

Opłata Środowiskowa

Obsługa kadrowa

Kadry i Płace sporządzanie list płac, sporządzanie umów zleceń i o dzieło, wyliczenie wynagrodzeń za czas choroby, sporządzanie deklaracji miesięcznych PIT-4,PIT-8A, PIT-8B, sporządzanie rocznych informacji o wysokości osiągniętego dochodu oraz pobranych zaliczek, przygotowanie przelewów na poszczególne podatki.

Obsługa płacowa

Kadry i Płace sporządzanie list płac, sporządzanie umów zleceń i o dzieło, wyliczenie wynagrodzeń za czas choroby, sporządzanie deklaracji miesięcznych PIT-4,PIT-8A, PIT-8B, sporządzanie rocznych informacji o wysokości osiągniętego dochodu oraz pobranych zaliczek, przygotowanie przelewów na poszczególne podatki.

Rozliczenie ZUS

ZUS przygotowanie, przekazanie druków zgłoszeniowych i wyrejestrowań płatnika składek oraz osób podlegających do ubezpieczeń, prowadzenie rozliczeń miesięcznych deklaracji rozliczeniowych wraz z raportami - w tym RMUA, rozliczenie zwolnień lekarskich wraz z kompletem dokumentacji, wszystkie dokumenty rozliczeniowe, przekazywane są do ZUS w formie elektronicznej - poza obowiązującymi drukami składanymi w formie papierowej, przygotowanie przelewów na poszczególne fundusze, wypełnienie wniosków do zasiłków - wszystkich, sporządzanie korekt.

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Księga przychodów i rozchodów
  • Ryczałt ewidencjonowany
  • Opłata Środowiskowa
  • Obsługa kadrowa
  • Obsługa płacowa
  • Rozliczenie ZUS
  • Biura rachunkowe

O nas

Biuro rachunkowe 'GRAN' s.c. prowadzi działalność usługową w zakresie usług rachunkowo-podatkowych od 1994 roku. Podstawą do prowadzenia działalności są Świadectwa Kwalifikacyjne wydane przez Ministerstwo Finansów. Podstawowym celem firmy jest profesjonalna obsługa innych podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości. Świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem. Potwierdzeniem naszej rzetelności i zaangażowania w sprawy Klientów są pozytywne wyniki kontroli podatkowych. Sprawozdawczość księgową biuro prowadzi przy pomocy nowoczesnych programów komputerowych zgodnych z ustawą o rachunkowości i innymi ustawami. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi Klientów, którą osiągamy poprzez uczestnictwo pracowników w szkoleniach i korzystanie z serwisów internetowych poświęconych rachunkowości oraz uważne studiowanie literatury fachowej. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i zachowanie w tajemnicy baz danych oraz informacji przekazanych przez Klientów - również po ewentualnym zakończeniu współpracy - dzięki stosowaniu odpowiednich procedur w tym zakresie oraz wysokiej etyce zawodowej pracowników biura. Mamy zaszczyt zaproponować Państwu prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę podatkową, kadrowo-płacową oraz rozliczenia ZUS - również drogą elektroniczną. Biuro Rachunkowe, z tytułu prowadzonej działalności ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej w Polskim Towarzystwie Ubezpieczeniowym 'Tryg' S.A. oddział Radom.