Biuro Rachunkowe GROfin

Kontakt email, www
Izdebno Nowe 5C Grodzisk Mazowiecki
05-825 Grodzisk Mazowiecki , woj. Mazowieckie

Księga przychodów i rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

Obsługa kadrowa

Usługi kadrowe / kadry i płace prowadzenie akt osobowych pracowników, Sporządzanie: list płac, pasków wynagrodzeń, umów, świadectw pracy, kart urlopowych, zaświadczeń o zarobkach, imiennych raportów osób ubezpieczonych (RMUA); deklaracji ZUS; deklaracji rocznych podatku od osób fizycznych (PIT 4R, PIT-11/8B, PIT-40); deklaracji PFRON; umów zleceń i umów o dzieło oraz rozliczanie wypłat na podstawie rachunków; przygotowywanie wszelkiego rodzaju sprawozdań dotyczących zatrudnienia; pomoc w organizacji szkoleń BHP i badań lekarskich; weryfikacja dokumentacji kadrowej; inne usługi z zakresu obsługi kadrowej

Obsługa płacowa

Usługi kadrowe / kadry i płace prowadzenie akt osobowych pracowników, Sporządzanie: list płac, pasków wynagrodzeń, umów, świadectw pracy, kart urlopowych, zaświadczeń o zarobkach, imiennych raportów osób ubezpieczonych (RMUA); deklaracji ZUS; deklaracji rocznych podatku od osób fizycznych (PIT 4R, PIT-11/8B, PIT-40); deklaracji PFRON; umów zleceń i umów o dzieło oraz rozliczanie wypłat na podstawie rachunków; przygotowywanie wszelkiego rodzaju sprawozdań dotyczących zatrudnienia; pomoc w organizacji szkoleń BHP i badań lekarskich; weryfikacja dokumentacji kadrowej; inne usługi z zakresu obsługi kadrowej.

Ewidencja VAT

Rozliczenie ZUS

Doradztwo podatkowe

Nasz doradca podatkowy udzieli Państwu porad, opinii i wyjaśnień z zakresu: podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT); podatku dochodowego od osób prawnych; (CIT) ordynacji podatkowej; prawa gospodarczego; opłat i podatków lokalnych; podatku od towarów i usług (VAT); podatku od spadków i darowizn; obliczania ulg, odliczeń, kosztów uzyskania przychodów, etc.; składania zeznań podatkowych - PIT rachunkowości; zakładania i prowadzenia firm; prawa pracy i wszystkich innych obszarów związanych z prowadzeniem firmy; zwrot podatku VAT.

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Księga przychodów i rozchodów
  • Ryczałt ewidencjonowany
  • Obsługa kadrowa
  • Obsługa płacowa
  • Ewidencja VAT
  • Rozliczenie ZUS
  • Doradztwo podatkowe
  • Biura rachunkowe

O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego GROfin. Jesteśmy licencjonowaną firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości oraz obsługi kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu i wielkości. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic. Zapewniamy elastyczną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego Klienta dostosowując się do specyfiki każdego podmiotu. Oferujemy dojazd do klienta po odbiór dokumentów oraz możliwość prowadzenia księgowości u klienta. Współpracujemy z doradcą podatkowym oraz ze specjalistą z dziedziny BHP. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.