Biuro Rachunkowe Leokadia i Jerzy KuŸźniak

Kontakt email, www
Leśna 185 zobacz inne firmy z Częstochowa Leśna
,

Księga przychodów i rozchodów

Książka Przychodów i Rozchodów Tą formę opodatkowania regulują następujące przepisy: Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (Dz.U. Nr 152, poz. 1475 z późn. zm.) W zakres prowadzenia KPiR wchodzi: ewidencja kosztów i przychodów; ewidencje podatku VAT ewidencja środków trwałych, ewidencja wyposażenia rozliczenia właścicieli; rozliczenia podatkowe z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Ryczałt ewidencjonowany

Ryczałt Ewidencyjny Forma opodatkowania skierowana do najmniejszych firm. Regulowana Ustawą z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne. (Dz. U. Nr 144, poz. 930 z poźn. zm.) W ramach prowadzenia ewidencji zapewniamy: ewidencji przychodów zgodnie z w/w ustawą ewidencje podatku VAT ewidencja środków trwałych, ewidencja wyposażenia rozliczenie właścicieli rozliczenia podatkowe z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Deklaracje podatkowe

Obsługa kadrowa

Kadry i Płace Niezbędnym uzupełnieniem usług księgowych jest obsługa płac i kadr. Oferujemy swoje usługi w zakresie: listy płac; imiennych raportów osób ubezpieczonych (RMUA); deklaracji ZUS; deklaracji podatku od osób fizycznych (PIT 4, PIT11) deklaracji PFRON; przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS; przygotowywanie dla Zarządu (właścicieli) wszelkiego rodzaju sprawozdań dotyczących zatrudnienia; nadzór nad dokumentacją kadrową - w tym przygotowanie akt pracowników nowozatrudnionych. 

Biura rachunkowe

Rozliczanie PITów

Specjalizacje:

 • Księga przychodów i rozchodów
 • Ryczałt ewidencjonowany
 • Deklaracje podatkowe
 • Obsługa kadrowa
 • Biura rachunkowe
 • Rozliczanie PITów

O nas

 • Kadra naszego biura rachunkowego działa na rynku od 1992r.. Posiadamy doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych w spółkach prawa handlowego,  jak również ogólnopolskich organizacji pozarządowych. Z sukcesem przechodziliśmy liczne kontrole oraz audyty w prowadzonych przez nas jednostkach. 
 •     Nasze biuro rachunkowe jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi. Posiadamy także uprawnienia do Doradztwa Podatkowego.
 •     Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego i grupy kapitałowe z Polskim i zagranicznym kapitałem.
 •     Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z najnowocześniejszych programów komputerowych. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych. Sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę. 
 •     Posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe. Sprawna organizacja naszego biura rachunkowego zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb klientów.