Biuro rachunkowe Rachmix Joanna Lorek, Anna Ziomkowska

Kontakt email, www
ul. Kupiecka 7A Kościerzyna zobacz inne firmy z Kupiecka A Kościerzyna
83-422 Kościerzyna , woj. Pomorskie
Masz problemy z rozliczeniem podatku za granicą, nie wiesz jak odzyskać nadpłatę podatku, zwróć się do nas.   Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych za granicą, jak również zwrotu podatku odprowadzonego za granicą. Pomagamy przygotowywać właściwe rozliczenia, pisma, skargi, odwołania, korekty. Tłumaczymy dokumenty. Współpraca z firmą TimeTax gwarantuje Państwu profesjonalne załatwienie spraw podatkowych za granicami naszego kraju.

Księga przychodów i rozchodów

prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów (KPiR), pełnej księgowości firm dla np. spółek z o.o., ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego

Ryczałt ewidencjonowany

Deklaracje podatkowe

pomoc przy sporządzaniu biznes planów

Obsługa kadrowa

Dotacje i rozliczanie

Doradztwo podatkowe

Księga rachunkowa

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Księga przychodów i rozchodów
  • Ryczałt ewidencjonowany
  • Deklaracje podatkowe
  • Obsługa kadrowa
  • Dotacje i rozliczanie
  • Doradztwo podatkowe
  • Księga rachunkowa
  • Biura rachunkowe

O nas

Prowadzimy pełną obsługę ksiegowo - kadrową firm. Zakres naszych usług: prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów (KPiR), pełnej księgowości firm dla np. spółek z o.o., ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ewidencji VAT, księgowości Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie deklaracji ZUS, rocznych deklaracji podatkowych pomoc przy sporządzaniu biznes planów rozliczanie transakcji wewnątrzwpólnotowych prowadzenie korespondencji z Instytucjami Państwowymi pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, w pozyskiwaniu dotacji unijnych i państwowych załatwianie formalności związanych ze szkoleniami BHP i PPOŻ Możecie Państwo liczyć na profesjonalną i szybką obsługę, w miłej atmosferze.