Biuro Rachunkowe Stabil Venture

Kontakt email, www
ul. Różana 21E Radom zobacz inne firmy z Różana E Radom
26-600 Radom , woj. Mazowieckie

Księga przychodów i rozchodów

Obsługa kadrowa

przejęcie prowadzonych przez klienta teczek osobowych lub utworzenie teczek personalnych jeśli dokumentacja taka nie była uprzednio prowadzona, bieżące prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji kadrowej, przygotowywanie dokumentów niezbędnych do nawiązania stosunku pracy, zmiany warunków zatrudnienia i innych wymaganych przepisami Kodeksu Pracy, informowanie o konieczności odnowienia badań lekarskich, szkoleń bhp itp., w związku z upływającym terminem ich ważności, ustalanie wymiaru urlopów wypoczynkowych i ewidencja ich wykorzystania, gromadzenie dokumentacji związanej z absencjami pracowników (wnioski urlopowe, zaświadczenia lekarskie i inne dokumenty usprawiedliwiające nieobecność), wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, sprawozdawczość dla GUS w zakresie dotyczącym danych kadrowych

Dotacje i rozliczanie

Obsługa płacowa

naliczanie wynagrodzeń, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania obowiązującego u klienta, pełna obsługa umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, praw autorskich, kontraktów menedżerskich), sporządzanie i dostarczanie informacji, przeznaczonych dla pracowników, o wysokości wynagrodzenia, pobranych składkach na ubezpieczenia oraz zaliczkach na podatek dochodowy (tzw. paski płac oraz raporty typu RMUA), przygotowywanie i przekazywanie do ZUS deklaracji ZUS DRA wraz z raportami imiennymi, rejestracja w ZUS pracowników klienta (dokumenty typu ZUS ZUA, ZUS ZIUA, ZUS ZWUA i inne), sporządzanie dla pracowników rocznych informacji o dochodach (PIT-11, PIT-8B) lub rocznych rozliczeń podatku (PIT-40).

Doradztwo podatkowe

Księga rachunkowa

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Księga przychodów i rozchodów
  • Obsługa kadrowa
  • Dotacje i rozliczanie
  • Obsługa płacowa
  • Doradztwo podatkowe
  • Księga rachunkowa
  • Biura rachunkowe

O nas

  • Jesteśmy grupą ekspertów której celem działania jest zapewnienie naszym klientom merytorycznego wsparcia z zakresu rachunkowości, podatków i doradztwa finansowego. Wiemy, że sukces firmy budują ludzie i ich kompetencje. Naszym pracownikom ich nie brakuje. Swoją pasję połączyli z pracą. Zdobyli najlepsze wykształcenie i przeszli dziesiątki szkoleń. Stale wspólpracują z doradcami podatkowymi, prawnikami oraz biegłymi rewidentami by sprostać oczekiwaniom naszych klienów. Są ekspertami w tym co robią.
  • Wiemy, że Twoja firma nie jest jak każda inna. Dlatego podejdziemy do Twoich spraw w niepowtarzalny sposób. Spojrzymy na nie z Twojego punktu widzenia, bo efektywne zarządzanie Twoimi finansami jest dla nas najważniejsze.