Biuro Rachunkowe ZALET s.c. Łódź

Kontakt email, www
Łódź ul. Zbąszyńska 13
Łódź , woj. Wielkopolskie

Księga przychodów i rozchodów

Całościowe prowadzenie KPiR dla osób fizycznych, spółek cywilnych i jawnych (osób fizycznych), których przychody w ciągu roku podatkowego nie przekroczyły 1.200.000,00 EURO.Możliwość opłacania podatku dochodowego na zasadach ogólnych lub wg stawki podatku liniowego.

Ryczałt ewidencjonowany

Prowadzenie Ewidencji Przychodów oraz Ewidencji Środków Trwałych dla osób fizycznych, spółek osobowych (osób fizycznych), których przychody w ciągu roku podatkowego nie przekroczyły 150.000 EURO oraz pod warunkiem że dany rodzaj działalności nie jest wyłączony z możliwości korzystania z tego rodzaju rozliczenia.

Obsługa kadrowa

Prowadzenie akt osobowych pracowników na podstawie dostarczanych przez Klienta dokumentów. Przygotowywanie standardowych umów o prace z pracownikami. Zgłoszenie pracodawcy do Sanepid-u oraz do PiP.

Obsługa płacowa

Przygotowywania list płac pracowników. Sporządzania i składania w imieniu Klienta miesięcznych deklaracji podatku dochodowego od wynagrodzeń oraz innych dokumentów zgłoszeniowych.

Ewidencja VAT

Rozliczenie ZUS

Sporządzania i składania w imieniu Klienta dokumentów zgłoszeniowych oraz miesięcznych deklaracji ZUS za osoby prowadzące działalność gospodarcza.

Doradztwo podatkowe

Porady w zakresie zmniejszania obciążeń podatkowych oraz ZUS, szeroko rozumiane doradztwo w sprawach prowadzenia firmy oraz kontrola rozrachunków. Rozliczanie klientów indywidualnych z osiągniętych dochodów.

Księga rachunkowa

Prowadzenie ksiąg handlowych na podstawie dowodów księgowych dostarczanych przez klienta, oraz dowodów wewnętrznych sporządzanych przez pracowników naszego biura rachunkowego na podstawie dodatkowych ewidencji dla osób prawnych oraz firm, których roczne obroty przekraczają 1.200.000 EURO.

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Księga przychodów i rozchodów
  • Ryczałt ewidencjonowany
  • Obsługa kadrowa
  • Obsługa płacowa
  • Ewidencja VAT
  • Rozliczenie ZUS
  • Doradztwo podatkowe
  • Księga rachunkowa
  • Biura rachunkowe

O nas

Biuro Rachunkowe 'Zalet' powstało w 1992 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest licencją Ministerstwa Finansów i gwarantuje naszym Kontrahentom obsługę księgową na najwyższym poziomie. Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa księgowa podmiotów gospodarczych, zapewniająca ich bezpieczne funkcjonowanie oraz rozwój w obliczu zawiłych, wciąż zmieniających się przepisów podatkowych. Firma świadczy kompletną obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac podmiotów o różnym profilu działalności, formie prawnej i każdej wielkości dostosowaną do indywidualnych potrzeb.