Biuro Rachunkowoœci Perfekta Sp. z o.o.

Kontakt email, www
ul. Wałowa 28/L15, Wejherowo
84-200 Wejherowo , woj. Pomorskie
Ofertę naszych usług kierujemy głównie do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą ale także do stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych. Aktualnie wśród naszych klientów są firmy prowadzone jednoosobowo, spółki cywilne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjne o zróżnicowanym przedmiocie działalności i zasięgu jej prowadzenia.

Ryczałt ewidencjonowany

Doradztwo podatkowe

Księga rachunkowa

Biura rachunkowe

Misją spółki jest profesjonalna współpraca z klientami i wysoka jakość świadczonych usług. Dlatego pewność i przekonanie klientów, że zawsze podejmujemy działania dla nich optymalne, po starannej analizie wszystkich uwarunkowań, jest dla nas potwierdzeniem właściwie wytyczonej misji. Celem działalnosci spółki jest stworzenie kompleksowej, zindywidualizowanej oferty uwzględniającej potrzeby i oczekiwania klienta. Oferty dostosowanej do zmieniającego się otoczenia, w którym przychodzi nam funkcjonować. We współpracy z klientem stawiamy na: długofalową współpracę identyfikacje potrzeb i oczekiwań kompleksowość usług profesjonalizm działań wzajemne zaufanie bezpieczeństwo nowoczesność

Specjalizacje:

  • Ryczałt ewidencjonowany
  • Doradztwo podatkowe
  • Księga rachunkowa
  • Biura rachunkowe

O nas

Spółka Perfekta rozpoczęła działalność w 1989 roku. Była wówczas jedną z pierwszych firm w branży księgowej w Polsce. Przez ponad 20 lat jesteśmy świadkami i uczestnikami tworzenia od podstaw prawa podatkowego i zasadniczych zmian w innych pokrewnych dziedzinach prawa. Zdobytą w tym czasie wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w praktyce przy świadczeniu usług dla naszych klientów. W 1998 roku spółka decyzją Ministra Finansów została wpisana do rejestru podmiotów uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego.