Biuro Usługowe El Rach s.c. B Biegalska, Biegalska, Nawrot-Gołąbek Księgowość, podatki

Kontakt email, www
ul. Toporowskiego 3 Kielce zobacz inne firmy z Toporowskiego Kielce
25-533 Kielce , woj. Świętokrzyskie
Ceny usług księgowych są każdorazowo i indywidualnie negocjowane z naszymi klientami. Uzależniamy je od ilości dokumentacji księgowej, ilości pracowników, rodzaju prowadzonych transakcji (np. transakcje zagraniczne).

Księga przychodów i rozchodów

prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego

Obsługa kadrowa

pełna obsługa płacowo-kadrowa (sporządzanie list płac, dokumentacji pracowniczej, rozliczenia z ZUS, rozliczenia podatku dochodowego od wynagrodzeń)

Obsługa płacowa

Księga rachunkowa

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Księga przychodów i rozchodów
  • Ryczałt ewidencjonowany
  • Obsługa kadrowa
  • Obsługa płacowa
  • Księga rachunkowa
  • Biura rachunkowe

O nas

Biuro rachunkowe El-Rach rozpoczęło działalność w 1991 roku. Od tego czasu rozwijamy swoją ofertę, kierując się głównie potrzebami naszych klientów. W związku z tak długoletnim istnieniem na rynku, zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam na w pełni zgodną z polskimi przepisami podatkowymi, obsługę księgową firm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, obsługując go w sposób dla niego najbardziej wygodny, próbując tym samym sprostać wszelkim stawianym nam wymaganiom. Działalność naszego biura objęta jest ochroną ubezpieczenia OC z tytułu wykonywanych usług w PZU SA. Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne MF nr 34525/02 oraz certyfikat księgowy MF nr 1094/2003 uprawniające nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.