Firma Doradcza Konkret Renata Antos. Księgowość, podatki

Kontakt email, www
Ul. Krakowska 10 zobacz inne firmy z Krakowska
32-020 Wieliczka , woj. Małopolskie

Deklaracje podatkowe

Wnioski kredytowe

Księga rachunkowa

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Deklaracje podatkowe
  • Wnioski kredytowe
  • Księga rachunkowa
  • Biura rachunkowe

O nas

Szanowni Państwo,nazywam sięRenata Antosi jestem właścicielemFirmy Doradczej „Konkret”. Chciałabym zaprezentować moją firmę i zaprosić Państwa do współpracy.Wizytówką firmy jest kadra zarządzająca, stąd na początek pozwolę sobie przedstawić swoją osobę.Moja droga zawodowa od piętnastu lat jest nieustannie związana z tematyką księgową, podatkami i finansami. Mam doświadczenie w zakresie prowadzenia rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności. Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne w zakresie „Rachunkowości i zarządzania finansami”.
Moje kwalifikacje zostały potwierdzone przez Ministerstwo Finansów, co zaowocowało otrzymaniem certyfikatu nr 44866, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg.
Firma Doradcza „Konkret”posiada ubezpieczenie OC podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa jakości świadczonych usług.Chcąc dopasować się do Państwa potrzeb i oczekiwań, istnieje możliwość obsługi również w Państwa siedzibie.