Kancelaria Euro

Kontakt email, www
ul. Opolska 23 zobacz inne firmy z Opolska
47-341 Walce , woj. Opolskie

Podatki za granicą

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Podatki za granicą
  • Biura rachunkowe

O nas

O firmie KancelariaEurojest autoryzowanym partnerem grupy niemieckich radców podatkowych Weichert, Möller und Kollegen GmbH. Naszewieloletnie doświadczenie w rozliczaniu zagranicznych podatków gwarantuje wykonywanie usług nanajwyższym poziomie , dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom maksymalne zwroty. Dlaczego my? Co roku na rynku pojawia się wiele firm oferujących zwrot podatku. Wiele z nich kusząc atrakcyjnymi cenami wykonuje nierzetelnie swoje usługi. Nasza firma traktuje każdego klienta indywidualnie. Zajmujemy się Państwa rozliczeniem od momentu złożenia do urzędu skarbowego aż do otrzymania maksymalnego zwrotu. Jeśli decyzja podatkowa okaże się niekorzystna,bezpłatnie interweniujemy w Państwa interesie sporządzając odwołania, prowadząc liczne rozmowy telefoniczne z urzędnikami.      
NiemcyKażda osoba, która w ciągu ostatnich4 lat pracowała legalnie na terenie Niemiec, może ubiegać się o zwrot podatku.
AustriaKażda osoba, która w ciągu ostatnich5 lat pracowała legalnie na terenie Austrii,może ubiegać się o zwrot podatku.
Holandia Każda osoba, która w ciągu ostatnich 5 lat pracowała legalnie na terenie Holandii, może ubiegać się o zwrot podatku.
2012 Kancelaria EURO - zwrot podatku Niemcy, Austria, Holandia