Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.-Gdańsk

Kontakt email, www
Starodworska 1 zobacz inne firmy z Starodworska Gdańsk
80-137 Gdańsk , woj. Pomorskie

Księga przychodów i rozchodów

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej i ryczałtu ewidencjonowanego. Dla mniejszych podmiotów pragniemy zaoferować kompleksową usługę prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej lub ryczałtu ewidencjonowanego. Przekazanie tej ważnej sfery działalności firmy pod naszą opiekę pozwoli Państwu skoncentrować swoje zasoby na działalności operacyjnej i pomnażaniu zaangażowanego kapitału. Jak to wygląda w praktyce? Uzgadniając warunki współpracy, prosimy jedynie o terminowe dostarczanie dokumentów oraz udzielanie niezbędnych informacji pracownikowi oddelegowanemu do obsługi Państwa. Pracownicy naszego biura dokonują kontroli przekazanych dokumentów pod względem podatkowym oraz ewidencjonują zdarzenia gospodarcze w księdze przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z  ustawami podatkowymi. Po zaewidencjonowaniu zdarzeń gospodarczych sporządzamy dla Państwa wszystkie wymagane prawem deklaracje podatkowe, na bieżąco prowadzimy również niezbędne rejestry (środków trwałych, VAT). Mamy również doświadczenie w zakresie ewidencji transakcji międzynarodowych. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w zakresie stopnia szczegółowości informacji zawartych w naszych comiesięcznych raportach na temat  bieżącej sytuacji firmy. Sporządzamy również roczne rozliczenie z Urzędem Skarbowym.

Ryczałt ewidencjonowany

Deklaracje podatkowe

Obsługa kadrowa

Obsługa kadrowa W związku zapotrzebowaniem naszych klientów na tego typu usługę oraz dla ich wygody zamierzamy niebawem wprowadzić obsługę kadrową jako rozwinięcie i uzupełnienie obsługi płacowej. Prowadzenie akt osobowych pracowników, obliczanie wymiarów urlopów oraz ich ewidencja to nieodłączne elementy działalności każdej firmy. Przejęcie przez nas odpowiedzialności za te zagadnienia pozwoli skupić Państwa wysiłki na głównych celach swojej działalności.

Analizy ekonomiczne

Obsługa płacowa

Obsługa płacowa Każda firma to przede wszystkim ludzie wkładający serce w swoją pracę. Doskonale rozumiemy iż polityka w zakresie wynagrodzeń to ważny aspekt działalności każdej firmy. Prawidłowe i terminowe ich rozliczanie pozwala budować zaufanie w relacjach pracodawcy z pracownikiem. Nasze usługi obejmują sporządzanie list płac w oparciu o dostarczone przez klienta informacje. Nie muszą się już Państwo martwić prawidłowym obliczeniem wynagrodzenia za nadgodziny, czas urlopu, czy zwolnienia lekarskiego pracownika. Oferujemy również sporządzanie wszystkich niezbędnych deklaracji do ZUS oraz bieżące zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń w oparciu o program Płatnik. Po zakończeniu każdego roku sporządzimy dla pracowników informacje o odprowadzonych zaliczkach na podatek dochodowy, na życzenie dokonamy również rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Warto nam zaufać, proszę się przekonać. Jeśli nasunęły się Państwu jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo rozpocząć z nami współpracę , prosimy o kontakt lub złożenie zapytania ofertowego

Doradztwo podatkowe

Księga rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych w siedzibie spółki lub u klienta. Pragniemy zaoferować Państwu usługę prowadzenia ksiąg rachunkowych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów polskich, jak i zagranicznych, już istniejących lub planujących funkcjonowanie na polskim rynku. Przekazanie tej ważnej sfery działalności  firmy pod naszą opiekę pozwoli Państwu skoncentrować swoje zasoby finansowe i ludzkie na działalności operacyjnej i pomnażaniu zaangażowanego kapitału. Jak to wygląda w praktyce? Uzgadniając warunki współpracy, prosimy jedynie o terminowe dostarczanie dokumentów oraz udzielanie niezbędnych informacji pracownikowi oddelegowanemu do obsługi Państwa. Pracownicy naszego biura dokonują kontroli przekazanych dokumentów pod względem podatkowym  oraz ewidencjonują zdarzenia gospodarcze w księgach rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz ustawami podatkowymi. Po zaewidencjonowaniu zdarzeń gospodarczych sporządzamy dla Państwa wszystkie wymagane prawem deklaracje podatkowe, na bieżąco prowadzimy również niezbędne rejestry (środków trwałych, VAT). Mamy również  doświadczenie w zakresie ewidencji transakcji międzynarodowych. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w zakresie stopnia szczegółowości informacji zawartych w naszych comiesięcznych raportach na temat  bieżącej sytuacji finansowej firmy. Pragniemy również nadmienić, iż istnieje możliwość prowadzenia ksiąg przez naszych pracowników w siedzibie klienta. Sporządzamy roczne sprawozdania finansowe, wieloletnia współpraca z biegłymi rewidentami badającymi księgi naszych klientów jest jednym z czynników, które pozwoliły nam wypracować wysokie standardy pracy.

Biura rachunkowe

Specjalizacje:

  • Księga przychodów i rozchodów
  • Ryczałt ewidencjonowany
  • Deklaracje podatkowe
  • Obsługa kadrowa
  • Analizy ekonomiczne
  • Obsługa płacowa
  • Doradztwo podatkowe
  • Księga rachunkowa
  • Biura rachunkowe

O nas

SzkoleniaREWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. od wielu lat prowadzidziałalność szkoleniową w obszarze zagadnień finansowo - prawnych.Więcej....KarieraJeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej Spółce, wyślij listmotywacyjny i życiorys opisując w nim najważniejsze dokonaniazawodoweWięcej....KontaktREWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o., 80-137 Gdańsk,ul.Starodworska 1Więcej....